KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14687421
nr 1468 7421
Fedor Karlovich Burkhardt. Signerad, landskap. Olja på duk, 36x52, yttermått inklusive ram: 43x58cm
Utrop:
6.500 kr
Såld:
5.200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:18:49
20/5 08:57:00
5.000 kr
23/5 18:13:17